Ogłoszenia 19.04.2024 00:27 (UTC)

Nasze "Promyczki" po raz kolejny nagrodzone

Grupa IV "Promyczki" zdobyła wyróznienie w konkursie"Mój przyjaciel Zdrojek" i w ramach nagrody wygrała zestaw edukacyjny do swojej sali /jeszcze go nie otrzymaliśmy/.
W konkursie "Mamo, tato wolę wodę" brało udział ponad dwa tysiące przedszkoli z całej Polski, w tym pięć z Wołomina.
Naszej grupie, pod kierownictwem pani Eli i pani Karoliny, udało się zdobyć jedno z pięćdziesięciu wyróznień.
Jest to bardzo duże osiągnięcie, zwłaszcza gdy popatrzy się na listę przedszkoli, które brały udział w konkursie.

Zwycięskiej grupie GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów!

informacja o projekcie:
www.mamanaczasie.pl/wolewode/przedszkole.html
lista przedszkoli biorących udział: www.mamanaczasie.pl/wolewode/download/Lista_przedszkoli.pdf
lista laureatów:
www.mamanaczasie.pl/wolewode/download/lista_laureatow.pdf
/21 pozycja na liście/

Pomoc schronisku

Nasze przedszkole włączyło się w akcję pomocy zwierzętom przebywającym w azylu w Klembowie, organizowaną przez Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemii wołomińskiej "Wołominiak".
Zbieramy suchą karme, puszki, stare koce i kołdry, które przekażemy na rzecz schroniska.
Bardzo prosimy o włączenie się w akcję, aby pomóć naszym "braciom mniejszym".

Dziekujemy!

Poniżej ogłoszenie Stowarzyszenia "Wołominiak"

Złotówka dla Azora

Po raz kolejny organizujemy akcję pomocy dla bezdomnych zwierząt przebywających w azylu w Klembowie. Zbieramy karmę (suchą i w puszkach), koce itp. dla ochrony przed zimnem oraz pieniążki, za które zostanie zakupiona karma dla zwierząt. Obecnie w azylu przebywa dwieście kilkadziesiąt psów, a od niedawna są także koty. Tak pokaźna gromadka wymaga troskliwej opieki, większość zwierząt jest po ciężkich przejściach, po wypadkach, okaleczone przez ludzi psychicznie i fizycznie. Wychudzone, zabiedzone psy trzeba odkarmić, często potrzebna jest specjalna karma. Na wykarmienie zwierząt w azylu potrzeba około 70 kg suchej karmy dziennie. Są to ogromne ilości, dlatego prosimy o pomoc, żeby choć trochę wesprzeć dobrych ludzi prowadzących azyl. Starają się jak mogą, ale nasza pomoc jest potrzebna i na pewno trafi do najbardziej potrzebujących – bezdomnych psów i kotów.

Chcielibyśmy jak najszybciej wesprzeć azyl w Klembowie, chcielibyśmy zawieźć tam karmę, koce, miski, wszystko, co uda nam się pozyskać od dobrych ludzie.

"Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu – mówił Mały Książę. Spójrzmy więc sercem tak, gdzie na naszą pomoc czekają bezdomne zwierzęta.

Liczymy na wsparcie, bo nigdy się na Was nie zawiedliśmy.

Z góry serdecznie dziękujemy

Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Wołomińskiej "Wołominiak"

"Góra Grosza" w naszym przedszkolu

Drodzy Rodzice, prowadzimy zbiórkę drobnych monet a ramach akcji "Góra grosza". Akcja przeprowadzana jest poprzez zbiórkę monet o różnorodnym nominale (od 1 grosza do 5 zł).
Akcja trwa od 22.11.2010 do 3.12.2010.

Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane na rzecz Towarzystwa NASZ DOM, które w tym roku szczególnie pragnie pomóc w tworzeniu małych domów dla osieroconych dzieci.

W konkursie „EKO – ludek Ziemi wołomińskiej”,organizowanym przez Referat Ochrony Środowiska i Rozwoju Obszarów Wiejskich, dzieci z naszego przedszkola zajęły II miejsce i otrzymały wyróżnienia.
II miejsce /równorzędne/
Basia Uszyńska i Wiktoria Wasilewska
Jakub Mazur i Bartek Nejman
ZWYCIĘZCOM  GRATULUJEMY!
Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów – 26.10.2010 godz. 10.30 w Miejskim Domu Kultury. Galę wręczenia nagród uświetni pokaz Szalonych Naukowców.